Albox ; Genç, Dinamik ve Tecrübeli.

Albox 1976’dan beri mobilya sektöründe olan ve kreasyonları ile Türkiye ve dünyadaki yüzlerce konut ve ailenin kalbinde duran bir markanın 3.kuşak hikâyesini anlatıyor.

Şu anda üçüncü kuşakta olan Albox Global A.Ş, başarılı bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dördüncü kuşağımıza daha yenilikçi ve güçlü bir marka oluşturma çabalarımızı gururla bildiriyoruz. Şirketimiz 1976 yılında Osman Sağlam tarafından kurulduğundan bugüne,yurtiçi ve yurtdışı pazarına en üst düzeyde tasarım ile kaliteli ürünleri sunma zorunluğunun bilincindedir. Bu içeriğin temelinde, ürün, malzeme ve üretim sürecinin yeniliklere açık olarak sürdürülmesi yatmaktadır.

Albox markası, ekonomik dönüşümün insanların yaşam biçimlerini değiştirdiği, mobilyaların rahatlık, refah ve zevkle ilgili olduğu bir dönemde doğdu(2006). Şirketimiz sizler için, en özel ve kaliteli ürünleri dünyanın her bir noktasından seçerek size sunuyor. Albox, mutfak, banyo, ( Aldoor ) kapı ve yaşam odaları gibi geniş bir mobilya yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve zamansız tasarımla evlerimizi kucaklıyor.

Albox, klasik mutfaklardan, modüler mutfaklara, tüm ahşap ev mobilyasına kadar, bir ürünün ve stilinin günlük hayatımızın birçok sosyal ve kültürel yönünü nasıl etkilediğini kanıtlayan bu değişimin liderlerinden biri.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz, özel olarak üretiyoruz.

Mobilya danışmanlarımız, standart dışı boyutlar ve kare dışı köşelerde de etkili çözümler önerme ihtiyaçlarınızı dinler.

Geniş ürün yelpazesi ve çeşitli malzeme ve kaplamalar sayesinde bütçenizi karşılarken istediğiniz alanı yaratabiliyoruz.

Mağazalarımızda sadece kullanılabilirlik ve nezaket değil, her şeyden önce profesyonellik bulacaksınız. Uzman danışmanlar sizi desteklemeye ve mobilya seçme, tasarlama ve satın alma konusunda size rehberlik etmeye hazırdır.

Modüllerin seçiminde ve size özel projelerde, size sunmak istediğiniz odaların büyüklüğüne göre ürünlerin doğru şekilde kişiselleştirilmesi, size en iyi seçimin sağlanması ve hoş olmayan sürprizlerden kaçınmanız konusunda yönlendirileceksiniz.

En yakın AlboxHOME mağazasını bulun

proje

Dekorunuz için ilham alın ve uzmanlarımızdan biriyle randevu alın

Tek bir oda döşemenize veya evinize kişisel ve benzersiz tarzınızı eklemenize yardımcı olmak için mağazalarımızda uzman elimizde

Tüm ev için tarzınızı yaratmanıza yardımcı oluyoruz

Hala kendi tarzınızı bilmiyor musunuz veya ne istediğinizden emin misiniz, ancak mobilya çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Evinizden veya mağazalarımızdan rahatlıkla eksiksiz ve ayrıntılı bilgilendirici malzemelere güvenebilirsiniz.

Sadece mutfaklar değil, aynı zamanda oturma tarzları ve ebeveyn yatak odaları, benzersiz tarzınıza uyan bir ev oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyle tamamlandı.

Bizimle, bir odadan diğerine malzemeleri ve yüzeyleri hatırlatarak tüm evi uyumlu bir şekilde döşeyebilirsiniz.

Yenilikçi malzemeler ve aranan çözümler bulun

Renkler ve kaplamalar, farkı yaratan ve mobilyalarınızı benzersiz kılan önemli ayrıntılardır.

Bu durum Albox için çok önemlidir: Araştırma ve Geliştirmeye yapılan sürekli yatırımlar, her zaman en yeni trendler ve teknolojilerle uyumlu olarak çok çeşitli teklifler arasından seçim yapmanızı sağlar.

Sizi en yakın satış noktasına gitmeye ve evinizin odalarını özelleştirmek için son kat ve malzeme yelpazemizi keşfetmeye davet ediyoruz: mutfağın teknik yüzeylerinden oturma odası ve yatak odalarının kumaşlarına.

En yakın AlboxHOME mağazasını bulun

Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında profesyonel bir hizmetiniz var.

Siteden başlayan ve satış noktasına ulaşan ve şirkete şahsen uzanan satış öncesi ve sonrası yardım.

Web sitesinden sadece bir tıklamayla doğrudan bir mobilya danışmanı ile randevu almanın rahatlığı, sizin için oluşturulan birçok hizmetten sadece biridir.

Tüm mağazalarımız, ev projenize hayat vermek için kişiselleştirilmiş foto-gerçekçi simülasyonlar için gelişmiş grafik tasarım yazılımı kullanır.

Fiyatlarda her zaman netliğe sahip olacaksınız ve tahminler özel olarak oluşturulmuştur.

Nakliye garantilidir ve hassas montaj işlemleri uzman personele emanet edilmiştir.