TÜM YÜZEYLERE AİT ŞIK KAPAKLARIMIZ

Mutfak kapaklarımız çok çeşitli yüzey ve malzemelerden yapılmıştır. Bu malzemeler benzersiz özelliklere ve her zaman çok özel bir tasarıma sahiptir. Ancak, tüm kapak gruplarının ortak bir özelliği vardır ki o da günlük kullanım için en uygun olması ve yüksek kaliteleri sebebi ile uzun yıllar sonra bile güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmemeleridir.

Modern üretim süreçleri sayesinde, son derece sağlamlardır. Mutfağınızın uzun ömrü, 90 yıl her gün, hassasiyetle yürüttüğümüz çabanın sonucudur.

METAL & CERAMIC EFEKTLİ MUTFAK KAPAKLARI

KLASIK MUTFAK KAPAKLARI

KENDINDEN KULPLU MUTFAK KAPAKLARI

MAT MUTFAK KAPAKLARI

PARLAK MUTFAK KAPAKLARI

AHŞAP MODERN MUTFAK KAPAKLARI

KAPAKLARIMIZ SADECE MUTFAĞIN BİR PARÇASI OLMAKTAN İBARET DEĞİLDİR.

MELAMİN: SAĞLAM VE ESTETİK

Sağlam, kırılmaz. Mobilya üreticileri melamin reçineden elde edilen bu malzemeyi kullanıyorlar. O kadar dayanıklıdır ki masa tenisi masalarında kaplama olarak kullanılır.

 

eurodecor bardolino 3
ceramic gri beton3

LAMİNAT KAPAKALAR: DAYANIKLI VE SAĞLAM

Zarif, sağlam, çizilmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlü. Bu malzeme özel bir reçine kullanılarak uzun ömürlü ve sağlam mutfaklar için üretilir.

 

CAM: EBEDİ TEMİZLİK HİSSİ

Parlak, bakımı kolay. Mutfakta son dokunuşlar, göz alıcı olanaklar sunuyor. Örneğin, alüminyum bir çerçeve veya kulpsuz cam kapaklar.

crystal 8
laqcuer beyaz 2

LAKE: DEĞERLİ VE ASİL

Bakımı kolay, mükemmel pürüzsüzlük, çarpıcı parlaklık. Lake, Albox için bir uzmanlık alanıdır. Kapaklar beş kez zımparalanır, lake yapılır ve parlatılı.

SERAMİK: BİREYSEL VE ÇEŞİTLİ

Yenilikçi, estetik, geri dönüştürülebilir, çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı. Aşırı yüksek sıcaklığa ve UV ışığına karşı %100 dayanıklıdır. Bu malzeme bu özellikleri sebebi ile uzay yolculuğunda kullanılmaktadır.

rusty copper 2
natureline mese 3

GERÇEK AHŞAP: DOĞAL VE STİL SAHİBİ

Kirlenmeye karşı dayanıklı, doğal renkleri ve dokuları sayesinde doğal görünüm ve dış koruması ile dış etkenlere karşı çok sağlam.