DEĞERLERİMİZ

Albox'da her gün daha da iyi olmak için elimizden geleni yapıyor ve geliştiriyoruz. Bu, müşterilerimize yaşamlarına ve yaşam alanlarına mükemmel şekilde uyum sağlayan mutfaklar üretmeye devam etmenin tek yolu. Bunun gerçekleşmesini sağlamak için, usta zanaatkarlarımız, uzun yıllara dayanan deneyimlerden ve son teknolojilerden yararlanmanın yanı sıra olağanüstü kalite yönetimi ve uzmanlıklarından da yararlanırlar.

Aynı zamanda, bugünün standardını belirlemek için yarının en yenilikçi isteklerini ve ihtiyaçlarını defalarca araştırıyoruz. Bu hem teknolojimiz hem de çevremiz için geçerlidir. Bu nedenle, PEFC onaylı sürdürülebilir kaynak kullanımına kesintisiz bağlıyız, bu da sadece müşterilerimizin taleplerini değil aynı zamanda kendi taleplerimizi de karşılamamızı sağlıyor.

donusum
Sertifika

ÇEVRE VE ÜRETİM

Albox mümkün olan her yerde, üretimden kalan tüm ahşap atıklar enerji için kullanılır. Büyük miktarda ahşap atıktan kaçınır ve hammadde ahşabını en iyi şekilde kullanır. Mümkün olduğunca sürdürülebilir orman yönetiminden ahşap ve ahşap esaslı malzemeler kullanır.

PEFC verilerimiz her yıl bağımsız belgelendirme kuruluşları tarafından incelenir.

2016 yılının başlarından beri, Albox yeniden lüks pazara odaklandı. Uluslararası mimari ve istekleri ile karakterize edilen sofistike iç mekânlar, özel talepleri de beraberinde getirdi.

PAKETLEME VE GERİ DÖNÜŞÜM

Tüm ürünler kalıplara uygun olarak(özel kaplamalar) paketlenmiştir, bu da nakliye sırasında ürünlerin bütünlüğünü ve çevresinin güvenliğini garanti eder. Ürünleri taşırken kaplama sayesinde her biri hasardan korunur. Ambalajın bir sonraki aşamasında, tüm çemberleri kapatan oluklu mukavva ve bir polietilen kılıf kullanılır.

Çeşitli malzemelerle aşamalı ambalajlama, ürünlerin her bir parçasını güvenilir bir şekilde paketlemenizi ve bunları kirlilik, toz, çevresel etkiler, yüksek nemden korumanızı sağlar.

Metal aksesuarlar (platformlar, kutu, ekstralar) ayrı ayrı paketlenmiştir.

pakeyleme
malzeme

MALZEME

Gerçek ahşap veya seramik, cam veya lake olsun – tüm mutfak modellerimiz en kaliteli teknoloji ile en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu malzemeler sadece benzersiz özelliklere sahip değil, aynı zamanda istediğiniz her kombinasyon ve varyasyona uyum sağlayacak tasarımlara sahiptir.

Birçok farklı malzemeyle çalışmamıza rağmen, hepsinde ortak olan bir şey var: Estetik ve işlevselliklerini yıllar sonra bile koruyacakları kadar yüksek kalite.

KALİTELİ ÜRÜN

El işçiliği, birinci sınıf malzeme ve en yüksek teknik hassasiyet seviyesi, ilk günden beri eşsiz başarı hikayemizin yapı taşlarını oluşturmuştur. Albox, dünyanın her bir noktasındaki kullanılabilinecek en doğru, en kaliteli ürünleri temin ederi. Bu sebeple mutfaklarımızın ömrünü ve güvenilirliğini güvence altına almak için ham maddeden montaja kadar tüm iç iş süreçlerimiz en yüksek kalite standartlarına tabidir.

Ve bu en küçük detaylara kadar aynıdır. Çünkü odak noktamız her zaman, insanları mutfaktan beklentileri ve talep edilen istek ve ihtiyaçları olmuştur. Bu nedenle, Albox her zaman her türlü zorluk için iyi hazırlanmıştır.

Albox - to feel special!

kalite

KALİTEYİ VE ÇEVREYİ KORUYORUZ.

Albox, kullandığı her ürünün yüksek kaliteli olmasına özen gösterir. Bunun yanında bizleri ve çevreyi korumasına da temel alır.
-Rehau tarafından dünyada sadece Albox markasına verilen resmi üretici sertifikasına sahiptir.
-Albox markası yurtiçi ve yurtdışında marka patenti ile korunmaktadır.
-Albox üretimlerini ISO 9001:2008 standartlarına uygun şekilde üretmektedir.
-Dünyanın en büyük kalite değerlendirme kuruluşlarından olan QualityAustria ile ürün kalitelerimiz kontrol altında.