Kendiniz için en doğru mutfak planını ve tasarımını belirleyin.

Depolama alanları, sitili veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun kendi mutfağınızı kendiniz planlayın. Bunun en basit, hızlı ve kontrollü yolu mutfak kontrol listesi başlamanıza yardımcı olur ve her detayı belirlemiş olursunuz.
Soruları cevaplayarak mutfağınızın kişisel fikirlerinize uyan somut bir görüntüsünü elde edebilirsiniz.

planer

3D MUTFAK TASARIM UYGULAMASI

İsteklerinize göre tasarlanmış bir yaşam alanı düşünün. Mutfak planlayıcımız için harika olan şey, hayalinizdeki mutfağın artık sadece bir hayal olmayacağıdır. Hayalinizdeki mutfağı planlayabilir ve kişisel olarak tasarlanmış mutfağınızda sanal olarak etrafında gezinebileceksiniz.

UZAKTAN PROFESYONEL DESTEK AL

Albox, her müşteriye ürün çeşitliliği ve satın alma konularında tavsiye için kişisel bir asistan sağlamaktadır. Zaman kazandıracak ve sizi gereksiz endişelerden kurtaracaktır.

mail

MÜKEMMEL MUTFAK PLANLAMASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN 20 ŞEY

Depolama alanları, sitili veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun kendi mutfağınızı kendiniz planlayın. Bunun en basit, hızlı ve kontrollü yolu mutfak kontrol listesi başlamanıza yardımcı olur ve arzulanan hiçbir şeyi atlamaz. Soruları cevaplayarak mutfağınızın kişisel fikirlerinize uyan somut bir görselini elde edebilirsiniz.

yerlesim
Bar calisma
Bar calisma

Albox mutfak ada sistemleri çok rahat çalışma imkanı sağlar, sonsuz yükseklik için teşekkürler, eklenebilir tezgah yüksekliği.

UTFAK TASARIM PLANLAYICIMIZ İLE MUTFAK TASARLAMANIZ BİR DENEYİM HALİNE GELİR


Mutfak planlamacımızla hayalinizdeki mutfak artık bir hayal değil, gözünüzün önünde 3 boyutlu olarak şekilleniyor. Mutfak planlayıcımız ile gelecekteki mutfağınızınızın tüm öğelerini sanal olarak kolayca hareket ettirerek, mutfak tasarımınızın ilk adımlarını başlatmanıza olanak tanır.

Planlayıcımız size bireysel olanaklar sağlar ve sınırlama olmadan, kendi düşüncelerinize göre özgürce karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın saklama alanı, şekli ve içi ile ilgili farklı seçenekler sunar ve böylece kişisel mutfak tasarımınızın daha somut bir resmini elde edebilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerinden oluşan geniş seçenekler, mutfak tasarımınızın yalnızca pratik değil aynı zamanda kişisel gereksinimlerinizi de görsel olarak karşılanmasını sağlar. Bu nedenle, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın gelecekteki tasarımı hakkında tereddütünüz varsa veya çeşitli tasarım seçenekleriyle ilgileniyorsanız fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Mutfak planlayıcımız ile söz konusu tasarım seçeneklerini 3D olarak, ve doğru boyutlarda karar vermeyi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Hayalinizdeki mutfağın farklı yönlerini yeniden gözden geçirmek istiyorsanız, planlayıcımızda tasarladığınız mutfağı yüksek çözünürlükte ve tam ekran olarak kaydedebilirsiniz.

Albox mutfak planlayıcısıyla, mutfak tasarımınıza giden yolu kolaylaştırıyoruz.