KENDİNİZ İÇİN EN DOĞRU MUTFAK ŞEKLİNİ BELİRLEYİN.

Depolama alanları, sitili veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun kendi mutfağınızı kendiniz planlayın. Bunun en basit, hızlı ve kontrollü yolu mutfak kontrol listesi başlamanıza yardımcı olur ve her detayı belirlemiş olursunuz.
Soruları cevaplayarak mutfağınızın kişisel fikirlerinize uyan somut bir görüntüsünü elde edebilirsiniz.

TEK DUVAR - I TİPİ

Tek hatlı mutfak özellikle yerden tasarruf sağlar ve bu nedenle dar alanlar için seçilir, aynı zamanda salon mutfak çin daha çok tercih edilir.

0dÜZ1@4x 100 scaled

IKI DUVAR

L şeklinde plana sahip bir mutfak genellikle pratik çalışma şekline sahiptir.Ayrıca yemek alanı veya tezgah alanı, oturma odasına açıksa.

0L@4x 100 scaled

IKI DUVAR

İki hatlı mutfak yerleşimi klasik bir çözümdür. İki duvarlı mutfak yerleşimi en idealidir.Bir tezgah alanı sadece yemek pişirme ve hazırlık için hizmet sağlamalıdır.

0II Düz@4x 100 scaled

ÜÇ DUVAR - U TİPİ

U şeklindeki mutfak alanı en iyi şekilde kullanır ve hızlı ulaşıma olanak tanır. Önemli olan çizgiler arasında yeterli boşluk planlayın ve depolama alanı için köşeleri kullanın.

0U@4x 100 scaled

TEK DUVAR - ADA TİPİ

Müstakil adalı ada mutfağı her şeyden önce mükemmel tasarım özgürlüğü sunar.Olmayan duvarlar, daha fazla alan ve görsel bütünlük.

0Ada@4x 100 scaled

UTFAK TASARIM PLANLAYICIMIZ İLE MUTFAK TASARLAMANIZ BİR DENEYİM HALİNE GELİR


Mutfak planlamacımızla hayalinizdeki mutfak artık bir hayal değil, gözünüzün önünde 3 boyutlu olarak şekilleniyor. Mutfak planlayıcımız ile gelecekteki mutfağınızınızın tüm öğelerini sanal olarak kolayca hareket ettirerek, mutfak tasarımınızın ilk adımlarını başlatmanıza olanak tanır.

Planlayıcımız size bireysel olanaklar sağlar ve sınırlama olmadan, kendi düşüncelerinize göre özgürce karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın saklama alanı, şekli ve içi ile ilgili farklı seçenekler sunar ve böylece kişisel mutfak tasarımınızın daha somut bir resmini elde edebilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerinden oluşan geniş seçenekler, mutfak tasarımınızın yalnızca pratik değil aynı zamanda kişisel gereksinimlerinizi de görsel olarak karşılanmasını sağlar. Bu nedenle, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın gelecekteki tasarımı hakkında tereddütünüz varsa veya çeşitli tasarım seçenekleriyle ilgileniyorsanız fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Mutfak planlayıcımız ile söz konusu tasarım seçeneklerini 3D olarak, ve doğru boyutlarda karar vermeyi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Hayalinizdeki mutfağın farklı yönlerini yeniden gözden geçirmek istiyorsanız, planlayıcımızda tasarladığınız mutfağı yüksek çözünürlükte ve tam ekran olarak kaydedebilirsiniz.

Albox mutfak planlayıcısıyla, mutfak tasarımınıza giden yolu kolaylaştırıyoruz.