BİZİ NEDEN Mİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

albox

İhtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz, özel olarak üretiyoruz.

Mobilya danışmanlarımız, standart dışı boyutlar ve kare dışı köşelerde de etkili çözümler önerme ihtiyaçlarınızı dinler.

Geniş ürün yelpazesi ve çeşitli malzeme ve kaplamalar sayesinde bütçenizi karşılarken istediğiniz alanı yaratabiliyoruz.

Mağazalarımızda sadece kullanılabilirlik ve nezaket değil, her şeyden önce profesyonellik bulacaksınız. Uzman danışmanlar sizi desteklemeye ve mobilya seçme, tasarlama ve satın alma konusunda size rehberlik etmeye hazırdır.

Modüllerin seçiminde ve size özel projelerde, size sunmak istediğiniz odaların büyüklüğüne göre ürünlerin doğru şekilde kişiselleştirilmesi, size en iyi seçimin sağlanması ve hoş olmayan sürprizlerden kaçınmanız konusunda yönlendirileceksiniz.

En yakın AlboxHOME mağazasını bulun

proje

Dekorunuz için ilham alın ve uzmanlarımızdan biriyle randevu alın

Tek bir oda döşemenize veya evinize kişisel ve benzersiz tarzınızı eklemenize yardımcı olmak için mağazalarımızda uzman elimizde

Tüm ev için tarzınızı yaratmanıza yardımcı oluyoruz

Hala kendi tarzınızı bilmiyor musunuz veya ne istediğinizden emin misiniz, ancak mobilya çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Evinizden veya mağazalarımızdan rahatlıkla eksiksiz ve ayrıntılı bilgilendirici malzemelere güvenebilirsiniz.

Sadece mutfaklar değil, aynı zamanda oturma tarzları ve ebeveyn yatak odaları, benzersiz tarzınıza uyan bir ev oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyle tamamlandı.

Bizimle, bir odadan diğerine malzemeleri ve yüzeyleri hatırlatarak tüm evi uyumlu bir şekilde döşeyebilirsiniz.

Yenilikçi malzemeler ve aranan çözümler bulun

Renkler ve kaplamalar, farkı yaratan ve mobilyalarınızı benzersiz kılan önemli ayrıntılardır.

Bu durum Albox için çok önemlidir: Araştırma ve Geliştirmeye yapılan sürekli yatırımlar, her zaman en yeni trendler ve teknolojilerle uyumlu olarak çok çeşitli teklifler arasından seçim yapmanızı sağlar.

Sizi en yakın satış noktasına gitmeye ve evinizin odalarını özelleştirmek için son kat ve malzeme yelpazemizi keşfetmeye davet ediyoruz: mutfağın teknik yüzeylerinden oturma odası ve yatak odalarının kumaşlarına.

En yakın AlboxHOME mağazasını bulun

Satın almadan önce, satın alma sırasında ve sonrasında profesyonel bir hizmetiniz var.

Siteden başlayan ve satış noktasına ulaşan ve şirkete şahsen uzanan satış öncesi ve sonrası yardım.

Web sitesinden sadece bir tıklamayla doğrudan bir mobilya danışmanı ile randevu almanın rahatlığı, sizin için oluşturulan birçok hizmetten sadece biridir.

Tüm mağazalarımız, ev projenize hayat vermek için kişiselleştirilmiş foto-gerçekçi simülasyonlar için gelişmiş grafik tasarım yazılımı kullanır.

Fiyatlarda her zaman netliğe sahip olacaksınız ve tahminler özel olarak oluşturulmuştur.

Nakliye garantilidir ve hassas montaj işlemleri uzman personele emanet edilmiştir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?