HER MUTFAK KENDİNE YAKIŞAN KULP MODELİNİ ARAR.

İster metal veya paslanmaz çelikten yapılmış olsun, ister mat veya kristal netliğinde olsun, albox yalnızca yüksek kaliteli malzemeleriyle ve en iyi işçiliği ile her zaman adından söz ettirmeyi başarır.

Albox mutfak kulpları her kapağa uyum sağlayan, ebedi ve klasikleşmiş olduğunu gösterir.

AlboxTREX | Kapak Üstü Kulp Sistemi

c179b54bcdba123b82912365c75b1198

DEKORATİF SEPERATÖR

88d3d891dcf34452a288f4bfa1e2c16f scaled

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA

Dekoratif çıtalar öncelikle odayı fonksiyonel bölgelere bölmek ve odanın ana duvarını süslemek için kullanılır. Aynı zamanda, dekoratif çıtalar alanı tartar, aksine geniş, hafif ve ışık göstermeye yardımcı olur.

KAPLAMA VE RENK

Tüm kaplamalarda dekoratif çıtalar üretiyoruz – RAL ve NCS kataloglarına göre 19 temel kaplama rengi, 52 ton albox renk seçeneği ve doğal kaplama.p

TEKNİK GEREKSİNİMLER

Dekoratif çıtalar hem kılavuzlara hem de doğrudan zemine, zemine, duvara sabitlenir. Kurulum hızlı ve kolaydır.

KAPI ÇERÇEVELERİ

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA

Kapısız tasarlanmış bir kapı, atmosfere hafiflik katmanıza ve birkaç odayı bir birine bağlamanıza olanak tanır. Kapıların çerçevesindeki tek bir stil, iç mekanı tamamlamanızı sağlar. Bu çözümün stüdyo dairelerde uygulanması özellikle önemlidir.

KAPLAMA VE RENK

Kaplama olarak Lake, 3D-Foil ve doğal kaplama kullanılmaktadır. Kapıların çerçevelenmesi, kapuçino, adaçayı, fildişi, kestane, daha etkileyici renkler antrasit, marrakesh, pişmiş toprak ve siyah kayısıların yanı sıra standart beyaz, siyah ve kahverengi tonları ve diğer birçok tasarım seçeneğinin hoş tonlarında yapılabilir.

TEKNİK GEREKSİNİMLER

Kapıları çerçevelemek için elemanları güvenli bir şekilde sabitlemek için duvarları düzgün bir şekilde hazırlamanız gerekir. Her taraftan, kapının iskeleleri boyunca eşit ve aynı olmalıdırlar. Bundan sonra, ekstraları, platbandları ve çerçevenin diğer kısımlarını duvara sabitlemek için bina sıvı çivileri gerekli olacaktır.

kapı kasa

TRANSOMS

95e57084e502bf19ef8c18c6791ab77b

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA

Modern iç mekanda standart olmayan girişler oldukça sık bulunur. Bazen o kadar geniş veya yüksektir ki iç kapıyı monte ettikten sonra boş alan vardır. Güzelce dekore etmek için bir kıç aynalığı kullanabilirsiniz – kapı çerçevesinin çerçevesindeki bir cam insert. Yarım daire biçimli kıç aynalığı Viktorya tarzı ile birleştirilir, katı dikdörtgen ekler minimalist tasarımı ve yüksek teknolojiyi organik olarak tamamlar ve vitray pencereli cam çatı katı ve modern için kullanılabilir. Kıç yatırması atmosfere sadece güzellik ve sofistike değil, aynı zamanda daha fazla ışık ve hafiflik katar.

KAPLAMA VE RENK

Kaplama olarak doku ve standart Lake, 3D-Foil ve doğal kaplama kullanılır. Dekorasyon için çok çeşitli renkler sağlanır: fildişi, iris, hindistan cevizi, çikolata, antrasit, açık ve koyu meşe, maun ve diğerleri.

TEKNİK GEREKSİNİMLER

Duvarları ve zemini hizalamak için inşaat çalışmaları tamamlandıktan sonra, kapının ölçülmesi aşamasında kıç yatırmasının boyutunu belirlemek gerekir. Kapıya bir ek haline gelir, bu nedenle kapı kanadının montajından hemen sonra monte edilir. Kıç yatırması kutusu kapı çerçevesine takılır, kalan boşluklar dolgu macunu veya poliüretan köpük ile doldurulur. Kurulumun son aşamasında, kıç aynalığına dahil olan platbandlar ve diğer dekoratif elemanlar sabitlenir.

SÜPÜRGELİK

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA

Süpürgelik, zeminin kenarını gizler ve duvarlarla birleştirir, bu nedenle herhangi bir stil ve oda için önemlidir. Zemin dekoru, dairede gerekli aksanları oluşturarak kapılara, zemine veya hatta duvarlara uyacak şekilde seçilebilir. Modern trend: beyaz iç kapılarla birlikte beyaz süpürgelik. Süpürgelikler iç kapılar veya zeminlerle kombine edilmiş geleneksel çözümlerdir. Duvarların renginde yapılan zemin dekoru, alanın sınırlarını çözmenize izin verir. Zemin veya kapılardan bir ton daha koyu olan süpürgelik aynı etkiyi sağlar. Kaide, rengi pencere çerçeveleri veya sıva kalıplama ile birleştirerek iç mekanda olağandışı görünüyor.

KAPLAMA VE RENK

Süpürgelikler PVC film, doğal kaplama veya lake şeklinde bir kaplama ile yapılır. Standart beyaz ve siyahtan daha rafine boyalı meşe, badem, Amerikan ceviz, marrakesh ve küllere kadar tonlar mevcuttur.

TEKNİK GEREKSİNİMLER

Süpürgelik arkasında montaj kanalları varsa, mandallar, montaj rayları ve klipsler kullanılarak duvara tutturulur. Değilse, sıvı çiviler veya dübelli kendinden kılavuzlu vidalar kullanılır. Süpürgelik panosunun boşluklar ve yer değiştirmeler olmadan düz durması için, zemin ve duvarların düzlemi düz olmalı ve doğru seviyeyi koruyacaktır. Süpürgelik montajı, zemin ve duvarlarla tüm onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra iç kapılar kurulduktan sonra gerçekleştirilir.

c805ea5fcf9ad6e41c46688908bb33de

MERDİVEN

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA

Merdiven kaplama, oluşturulan bir karkas üzerine evin bütünlüğünü sağlamak için rıht, basamak ve destekleri ile oluşturulur. Bir bütün elde etmek, modern ve klasik bir ortam oluşturmak için oldukça etkili bir görüntüdür.

KAPLAMA VE RENK

Süpürgelikler PVC film, doğal kaplama veya lake şeklinde bir kaplama ile yapılır. Standart beyaz ve siyahtan daha rafine boyalı meşe, badem, Amerikan ceviz, marrakesh ve küllere kadar tonlar mevcuttur.

TEKNİK GEREKSİNİMLER

Ana merdiven sisteminin üzerine kolaylıkla montaj yapılabilir.

c2cc839c549ec7554d943431cf20ba88