ALBOX İLE YAŞAM STANDARTINIZI YÜKSELTİN

Albox İle Yaşam Standardınızı Yükseltin

Mutfaklarında sade ama bir o kadar da iddialı tasarımları görme isteyenler için Albox'ın yepyeni modeli high ile mutfağınızdan maksimum seviyede verim alacaksınız.

Mutfağını keyif alanına dönüştürmek için bir yandan yemek hazırlarken bir yandan da işlerini yürütmek isteyenlere hitap eden Albox High, tasarımıyla da farklılığını ortaya koyuyor. Üst düzey standartları belirleyen Albox High, minimal dokunuşlara sahip olduğu kadar tasarımıyla da iddiasını ortaya koyuyor. Kırmızı, antrasit, mavi, beyaz gibi mutfakta vurucu bir etkiyi sağlayacak renklerin mat bir görünümle harmanlandığı Albox High,

günün her saati keyifle vakit geçirilecek bir yaşam alanı sunuyor. Kaliteli malzemelerin, işlevsel tasarımla yorumlandığı Albox High'ı yakından incelemek için Albox'ın Göztepe mağazasını ziyaret edebilir ya da @alboxkitchen instagram sayfasını inceleyebilirsiniz.

2021 yılı firmanız adına nasıl geçiyor?

2021 yılı Türkiye rekorumuzu açık ara ile yükselttiğimiz bir yıl oldu.

Pandeminin etkilerini yaşamın her noktasında hissetmeye devam ediyoruz. Bu süreci firma olarak nasıl

yönetiyorsunuz? Pandeminin sektörümüze olumlu olumsuz etkilerini anlatır mısınız?

Pandemi bizim sektörde olumlu bir etki yarattı. Özellikle evlerde yenileme projeleri arttı ve artmaya devam ediyor. Biz hızla organize olduk, evden çalışabilmeyi sağladık. Her türlü lojistik

engeli aşarak tüm müşterilerimize ürünlerimizi zamanında ilettik. Stoklarımızı hızla yükselttik. Hafele Concept ile çok hızlı pazar payımız artıyor. Ürünlerimizin renklerini tamamlayarak, evde istediğiniz renkte tüm ürünleri bulabilme imkanı getirdik. Evlere renk geldi.

Mobilya ve inşaat sektörünün bugünkü durumunu değerlendirir misiniz? Sektörün geleceği ile ilgili beklentileriniz ve düşünceleriniz nelerdir?

Mobilya sektörü artık çok hızlı değişiyor ve dönüşüyor. Mobilyalarda işlevsellik, estetik özellikler, kalite ve dayanım unsurları eskiye oran ile çok önemli hale geldi. Biz bu konuda sektörde standartları belirleme sorumluluğunu üstleniyoruz. Daha işlevsel bir mutfak ya da daha işlevsel bir gardırop nasıl olur, bunları tanımlıyoruz.

Önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladığınız yenilikler ve projelerinizi anlatır mısınız?

8 yeni Hafele Concept geliyor. Ankastre ürünlerimiz geliyor. 2 yeni

rengi ürünlerimize ekliyoruz.

Hafele' nin yurt içi pazardaki yeri ve konumu nedir?

Yılsonu büyüme hedefiniz?

Çok büyük bayilik başvuru alıyoruz. Bayi kanalımız çok hızlı büyüyor. İstanbul merkez stoklarımız ile teslim kabiliyetinde çok fark yaratıyor ve bayilere çok sınırlı stok ile çok büyük satış imkanı sağlıyoruz. Geleneksel bayi yaklaşımımız olmadığı için onları Dağıtıcı İş Ortağı olarak adlandırıyor ve bir yandan satışlarını artırırken öte yandan zaman kazandırıyoruz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.