PAKETLEME VE TESLIMAT

Tüm ürünler kalıplara uygun olarak(özel kaplamalar) paketlenmiştir, bu da nakliye sırasında ürünlerin bütünlüğünü ve çevresinin güvenliğini garanti eder. Ürünleri taşırken kaplama sayesinde her biri hasardan korunur. Ambalajın bir sonraki aşamasında, tüm çemberleri kapatan oluklu mukavva ve bir polietilen kılıf kullanılır.

Çeşitli malzemelerle aşamalı ambalajlama, ürünlerin her bir parçasını güvenilir bir şekilde paketlemenizi ve bunları kirlilik, toz, çevresel etkiler, yüksek nemden korumanızı sağlar.

Metal aksesuarlar (platformlar, kutu, ekstralar) ayrı ayrı paketlenmiştir.

TESLİMAT

   • Teslimat, iç kapıların taşınması için özel olarak tasarlanmış kapalı bir araba ile gerçekleştirilir.
    Nakliye düz bir zemine sahiptir ve kapı kanatlarını ve bileşenlerini sabit bir durumda sıkıca sabitleyen bağlantı elemanları ile donatılmıştır. Kapılar bloklar halinde veya özel piramitler ve çerçevelere monte edilir. Mekanik hasarı önlemek için, otomobilin yanlarında yumuşak bir döşeme vardır. Nakliye sırasında kapılar çevresel etkilerden, özellikle yüksek nem ve yağıştan korunur. Minibüsün izotermal olması nedeniyle, optimum sıcaklık içeride tutulur: sokakta -15 derecenin altında olsa bile 0 derecenin üzerinde.
   • Teslim süresi kişisel asistan tarafından sizinle anlaşılacaktır. Kapıların üretim tarihinden itibaren 7 günü geçmez.
   • Kapıya teslimat sipariş edebilirsiniz. Hizmet ücretlidir ve daha önce kişisel bir yönetici ile anlaşılmalıdır.
   • Malların bütünlüğünün ve siparişe uygunluğunun kontrol edilmesi, teslimattan sonra yerinde gerçekleştirilir. İnceleme sonuçları faturaya kaydedilir.
   • Teslimatın tüm aşamaları sizin kişisel asistanınızdır. Sizinle uygun bir gün ve saatte hemfikirdir ve ayarlanan tarihten hemen önce siparişin teslimatı konusunda uyarır.

   PİKAP

   İstenirse, üretim kapısı bağımsız olarak alınabilir. Bunu yapmak için kişisel asistanınızı önceden uyarmanız gerekir. Bu durumda, satın alma işleminin nakliyesi ve bütünlüğüyle ilgili tüm sorumluluk alıcıya aittir. Kapı ve aksesuarların dikkatli taşınmasıyla ilgilenmenizi öneririz.

   FABRİKA DEPOLAMA

   Kapılar, kurulumları için zaman gelmeden yapılabilir (tüm onarımlardan sonra). Bu durumda, teslimatı ertelemeyi ve ürünleri fabrikamızda depolanmak üzere özel hazırlanmış koşullarda bırakmayı teklif ediyoruz. Oda optimum sıcaklık ve nem ile desteklenir. Bir günlük depolama için hizmet maliyeti: 250TL olarak belirlenmiştir.

   EV KAPI DEPOLAMA İPUÇLARI

   Kapılar hemen monte edilmeyecek, ancak deformasyondan korunmak için bir süre evde saklanacaksa, aşağıdaki önerilere uymanızı öneririz:

   • Optimum saklama koşulları: +15 ila +30 derece sıcaklıkta ve yaklaşık% 65 bağıl nemde.
   • Kapılar orijinal ambalajlarında, yatay veya dikey konumda saklanmalıdır. Kapı kanatlarının uzun süre saklanması (iki haftadan fazla) sadece yatay konumda ve düz bir yüzeyde güvenlidir. Daha geniş bir alandan başlayarak üst üste birkaç kapı koyabilirsiniz, böylece tuvalin olası sapmasını önleyebilirsiniz. Kapıları dik bir konumda saklarken, en büyük kapı kanadından başlayarak minimum açıyla duvara yaslanmalıdır. Bileşenler de aynı şekilde saklanır: platformlar, uzantılar ve kapı çerçevesi elemanları.
   • Güneşin doğrudan ışınlarının kapılara ve aksesuarlara düşmemesi önemlidir.
   • Kapı broşürlerinin ısıtma veya ısıtma cihazlarının, yüksek nemli alanların yakınına, örneğin bir banyo veya onarımların duvar kağıdı veya sıva ile yapıldığı odaların yanına yerleştirilmesi önerilmez.

Nasıl danışma alınır?

Bizi 0850 224 1 224 numaralı telefondan arayın ya da yöneticinin kısa süre içinde sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki formu doldurarak elektronik başvuruda bulunun. Nakliye ve paketleme hakkında daha fazla bilgi edinmenize veya işbirliği hakkında başka ek bilgiler vermenize yardımcı olacaktır.