EXPO20

KITCHEN TURKEY 10 -14 Mart 2020

10-14 Mart tarihlerinde IFM de düzenlenen, Türkiye’nin en güçlü markalarının yer aldığı Kitchen Turkey fuarı gerçekleştirildi.

Albox olarak yeni çizgilerimizi sunduğumuz bu fuarda, bizleri ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

Albox ailesine yeni katılan iki ürünümüzü büyük bir mutlulukla sunduk.

AlboxLIVING / Living Coral
AlboxLIVING, ince ve detaylı çizgileri ile hem ziyaretçilerimizin hemde kullanıcılarının ilgisini çekiyor. AlboxLIVING ismini aldığı gibi yaşayan bir mutfak modeline sahip. Tüm canlılığı ile kullanıcısına içinde yaşanacak bir mutfak sunuyor.

Detaylı hatları ile modern ve country tarzlarının sentezlendiği modasını ve zamanını kaybetmeyecek bir yapıya sahip. Her yıl yılın eşlik edecek ve mükemmel uyum sağlayacak AlboxLIVING modelini mutlulukla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

AlboxSPECIAL / Pearl White

AlboxSPECIAL, özenle ve özelliklerle hazırlanmış 2020 yılına ait en yeni modelimiz.

Standartlara uygun olmayan, tüm içeriği özelliklerle dolu olan AlboxSPECIAL, sizin için özel olarak dizayn edilen doğal kaplamalı modüllere sahip. Mükemmel parlaklıktaki kapakları ise dikkatleri üstüne çekiyor.

 

AlboxREAL / Sirius

Kitchen Turkey 2020’de AlboxCRYSTAL serisi modelimizle bütünleştirilmiş olan AlboxREAL, gerçek porselen etkisini hissettiriyor. Tezgahlarımızda yer eden porselen tezgahlar artık aynı model ve aynı renk ile mutfak kapaklarımızda!

Anti-Bakteriyel, yanmaz özelliklere sahip bu ürün yıllar boyunca evlerimizde olacak.

Albox - To feel special!

WhatsApp Image 2020 03 12 at 22.25.52